Redakcja

Queen Dee:
Nauczyłam się czytać dość późno i trzeba mnie było do tego lekko przymuszać. Kocham czytać, szczególnie na kanapie, w zimowe wieczory z kubkiem gorącej czekolady. Mimo tego upodobania - nie jestem typem romantyka. Mimo dość skromnego wieku - znam ten świat i ludzką psychikę, przez co mogę być chłodna. Pod paroma względami różnię się od większości starszej młodzieży. Nie rozumiem jak można 'kochać' słuchanie muzyki. Leci jakaś piosenka - to fajnie posłucham i skończę, a nie będę jej słuchać dwadzieścia razy na godzinę. Mimo, że jestem ciepłolubem kocham zimę i sporty zimowe. Jeżdżę na nartach jak i na snowboardzie oraz uwielbiam bitwy na śnieżki! W wolnych chwilach trenuję jazdę konną (western) i czytam. Posiadam dwa moje ukochane kocury (nie, nie jestem starą panną z 20 kotami...).
Mia:
Mam na imię Marta,14 lat, ale rocznikowo 15, zamieszkuje sobie w Wielkopolsce.
Uwielbiam czytać książki, uważam, że bez nich życie byłoby jałowe i bez sensu. Moje przyjaciółki śmieją się, że przez moich literackich 'mężów' nie mam chłopaka :) Ogólnie pasjonuje się jeszcze fotografią, szczególnie portretam i plenerami. W fotografii wyrażam siebie i dostrzegam piękno nawet w najmniejszych przedmiotach. Nie jestem typem sportowca - jedynymi dyscyplinami, które uprawiam, są tenis, pływanie i jazda na rowerze. Poza tym kocham piłkę nożną (Barca i BvB) i skoki narciarskie. Ponadto kocham historię, a szczególnie II wojne światową :) 
Uwielbiam muzykę, kiedyś chodziłam do szkoły muzycznej i grałam na fortepianie, ale przez brak czasu zrezygnowałam. Słucham właściwie wszystkiego - od słodkiego popu do rocka i alternatywy, ale nie przepadam za metalem i takim "ciężkim" hip-hopem. 
SJPW:
Jestem osobą, która bardzo lubi czytać, a także pisać wierze czy opowiadania - jak widzicie siedzę w literaturze po uczy! Jak najbardziej lubię czytać? Oczywiście przy kubku latte z mlekiem, likierem i cukrem! Interesuje się także fotografią, a dodatkowo prowadzę bloga z wierszami i opowiadaniem. Czytam głównie książki realistyczne. ^^ Lubię szkołę, a jedynymi przedmiotami których nie lubię są w-f i historia. Jeśli pojawią się jakieś błędy w recenzjach - od razu za nie przepraszam, mam dysleksję. Na codzień jestem leniem, bałaganiarą, a jak przyjdę na czas to może się to wydawać świętem. Śmieję się ze wszystkiego, nawet jeśli jest to mała zabawna rzecz. Więcej już chyba nie musicie o mnie wiedzieć ;)
Gosiek: 0 komentarze:

Prześlij komentarz